Recenzja olejku do ciała Lani {Vegan & Cruelty-Free}

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Tropikalne niebieskie i różowe szklane butelki Lani wielokrotnie pojawiały się w moich mediach społecznościowych i widziałam je w sklepach Urban Outfitters, ale nie miałam pojęcia, że wszystkie są w 100% wegańskie! Mało tego, ich właścicielka jest również weganką i dumną obrończynią zwierząt! Zweryfikowałam, że wszystkie produkty Lani są wolne od okrucieństwa, a żaden z ich produktów i składników nie jest testowany na zwierzętach; jej dostawcy potwierdzają, że nie testują na zwierzętach; żadne testy nie są przeprowadzane w ich imieniu przez inną stronę; a produkty Lani nie są sprzedawane w Chinach kontynentalnych.

Najlepiej więc wierzyć, że ta wegańska marka jest tą, z którą powinieneś się zapoznać, ponieważ Lani szturmem podbiła świat, udowadniając, że możliwe jest tworzenie pięknych produktów, które są łagodniejsze dla zwierząt, przy użyciu całkowicie naturalnych składników!

Lani Vegan Tropical Body Treatment Oil

Zestawienie tego, co musisz wiedzieć o Lani Body Treatment Oil:

  • Cena : 12,99 GBP; około 18 USD lub 24 CAD
  • Rozmiar: 100 ml | 3,5 fl oz
  • Dostępny online, wysyłka na cały świat
  • Lub w sklepie Urban Outfitters
  • Wszystkie produkty Lani są w 100% wegańskie, wolne od okrucieństwa i naturalne .

Opis produktu: "Lekki i szybko wchłaniający się, wspomaga elastyczność skóry, redukuje oznaki starzenia, zwalcza rozstępy i zapewnia skórze intensywne i długotrwałe nawilżenie".

Składniki: Prunus Dulcis (Sweet Almond) oil, Cocos Nucifera (Coconut) oil, Camellia Oleifera (Camellia) oil, Andansonia Digitata (Baobab) oil, Moringa Oleifera (Moringa) seed oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) oil.

Jak stosować?

Wmasować równomiernie w suchą lub wilgotną skórę, koncentrując się na obszarach suchych i problematycznych.

Recenzja Lani Body Treatment Oil

Zapach zawarty w tej uroczej butelce z różowego szkła to nie żart. Nie żartowali, nazywając ten olejek rajem w butelce! Słodki zapach ylang ylang przenosi mnie z powrotem do opalania i relaksu na gorącej tropikalnej plaży. Szkoda tylko, że zapach nie utrzymuje się zbyt długo, bo po godzinie prawie całkowicie znika.

Używałam Lani Body Treatment Oil zarówno jako olejku do całego ciała po prysznicu, jak i jako kuracji punktowej na uporczywe suche miejsca. Jako olejek do ciała jest niesamowicie nawilżający i nawadniający, pozostawiając za sobą zroszony blask. Olejek nie wchłania się natychmiastowo, więc pozostawia "tłustą" pozostałość na powierzchni skóry, ale lubię używać go przed snem, a zanim się obudzę, olejek nawadnia moją skórę i nie muszę go ponownie nakładać rano!

Lani Body Treatment działa również cuda jako kuracja punktowa dla tych suchych plam. Po zastosowaniu olejku na częściach ciała, które mają tendencję do przesuszania się bez względu na to, jak często je nawilżam (np. podudzia, łokcie, przedramiona i pięty), zauważyłam zauważalną różnicę. Chociaż moje suche plamy nie zniknęły w magiczny sposób w 100%, po zastosowaniu Lani Body Treatment Oil tekstura mojej skóry wygląda na bardziej elastyczną i zdrową. Myślę, że jeśli nadal będę konsekwentnie stosować olejek na tych uporczywych obszarach, zobaczę znaczną poprawę w zakresie tych suchych plam.

Końcowe przemyślenia na temat Lani Body Treatment Oil

Podsumowując, jestem pod ogromnym wrażeniem Lani Body Treatment Oil. Zapach jest po prostu nie z tego świata i zdecydowanie zmienił teksturę mojej skóry!

Zastrzeżenie: Otrzymałam próbki w zamian za szczerą recenzję. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji ani nie otrzymałam żadnej innej rekompensaty. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje. Ten post zawiera linki partnerskie, które, choć nie zmieniają kosztów, zapewniają mi niewielką prowizję.

Powiązane artykuły

Kosmetyki naturalne

Coraz więcej kobiet sięga po kosmetyki naturalne. Z pewnością jest to związane z ich niezwykłymi właściwościami - pielęgnują ciało, są zdrowe i bezpieczne dla naszego organizamu. Z roku na rok rośnie liczba fanów kosmetyków mineralnych i trend ten z pewnością wciąż będzie się utrzymywać.

Kosmetyki idealne dla alergików

Poprzez wyeliminowane ze składu kosmetyków mineralnych sztucznych składników zapachowych i barwiących są one zupełnie bezpieczne dla alergików. Rzesze osób borykająych się z  podrażnieniami skóry i alergiami sięga po kosmetyki mineralne.

Kosmetyki bez parabenów

Jak wiemy stosowane w tradycyjnych kosmetykach parabeny mają negatywny wpływ na nasz organizm - mogą powodować raka, zaburzać pracę układu odpornościowego, prowadzić do alergii i podrażnień skórnych. W związku z tym lepiej unikać tych składników.

Odkryj zalety kosmetyków mineralnych

Głównymi cechami przemawiającymi za stosowaniem kosmetyków mineralnych jest ich naturalny skład oraz pozytywne oddziaływanie na skórę, m.in. nie zatykają porów, są tolerowane przez alergików, nie zawierają wypełniaczy, mają właściwości pielęgnacyjne.

O autorce

Od kilku lat fascynuję się tematem naturalnych kosmetyków mineralnych. Rynek przesycony jest produktami, które pomimo zapewnień producenta niekoniecznie są zdrowe dla naszej skóry. W swoich artykułach przybliżam Wam zalety kosmetyków mineralnych i zachęcam do ich stosowania.

Pozdrawiam,

Natalia Stachura