Wejdź w wakacyjny nastrój z Live Love Polish - Aquatini #VeganManiMonday

Ten post może zawierać linki partnerskie, za które bez dodatkowych kosztów mogę otrzymać niewielką prowizję.

Oficjalnie mamy już grudzień! Oznacza to, że Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem.

Uwielbiam tę porę roku, ale z jakiegoś powodu nie byłam jeszcze w świątecznym nastroju. Mam nadzieję, że to się zmieni... W tym tygodniu w ramach Vegan Mani Monday prezentuję brokatowy niebieski lakier do paznokci!

Jeśli chodzi o wegańskie brokatowe lakiery do paznokci, zawsze sięgam po te od Live Love Polish. Mają bez wątpienia NAJLEPSZY wolny od okrucieństwa i wegański brokatowy lakier do paznokci, jaki wypróbowałam.

Live Love Polish - recenzja Aquatini

Czym jest Live Love Polish? Live Love Polish to wolna od okrucieństwa i w 100% wegańska marka lakierów do paznokci. Wszystkie ich lakiery do paznokci są również wolne od 3, co oznacza, że nie zawierają trzech toksycznych substancji chemicznych: formaldehydu, toluenu ani ftalanu dibutylu.

Jaki to kolor? Aquatini od Live Love Polish jest opisywany jako jasnoniebieski żelowy lakier wypełniony srebrnymi holograficznymi brokatami. Wygląda dokładnie tak samo w butelce, jak na moich paznokciach.

Dlaczego go uwielbiam? Kolor sam w sobie jest powodem, dla którego tak bardzo kocham ten lakier!!! Absolutnie uwielbiam połączenie jasnoniebieskiego koloru z iskrzącym srebrnym brokatem. Brokat jest holograficzny, więc nadaje moim paznokciom tak jasny i mieniący się efekt.

Jak się nakłada? Nakłada się bardzo gładko i równomiernie. Nie wymaga aplikacji gąbeczką. Kolor i brokat są kryjące już po 2 warstwach. Ale lubię zwiększyć krycie, dodając trzecią warstwę. Wysycha stosunkowo szybko pomiędzy warstwami, więc nie miałam żadnych problemów z rozmazywaniem lub przemieszczaniem się koloru podczas nakładania 3 warstw jedna po drugiej.

Wysycha nieco gładko. Nie jest tak szorstki i teksturowany jak inne brokatowe lakiery do paznokci, których używałam wcześniej, ale nie tak gładki jak zwykły lakier do paznokci bez brokatu. Zalecam nałożenie bezbarwnego lakieru nawierzchniowego, aby całkowicie go wygładzić.

Ile kosztuje? $16 na livelovepolish.com, użyj kodu: EELLP20, aby otrzymać 20% ZNIŻKI na pierwsze zamówienie! (Oferta ograniczona czasowo, wygasa 25.04.2019)

Gdzie kupić? Online.

Powiązane artykuły

Kosmetyki naturalne

Coraz więcej kobiet sięga po kosmetyki naturalne. Z pewnością jest to związane z ich niezwykłymi właściwościami - pielęgnują ciało, są zdrowe i bezpieczne dla naszego organizamu. Z roku na rok rośnie liczba fanów kosmetyków mineralnych i trend ten z pewnością wciąż będzie się utrzymywać.

Kosmetyki idealne dla alergików

Poprzez wyeliminowane ze składu kosmetyków mineralnych sztucznych składników zapachowych i barwiących są one zupełnie bezpieczne dla alergików. Rzesze osób borykająych się z  podrażnieniami skóry i alergiami sięga po kosmetyki mineralne.

Kosmetyki bez parabenów

Jak wiemy stosowane w tradycyjnych kosmetykach parabeny mają negatywny wpływ na nasz organizm - mogą powodować raka, zaburzać pracę układu odpornościowego, prowadzić do alergii i podrażnień skórnych. W związku z tym lepiej unikać tych składników.

Odkryj zalety kosmetyków mineralnych

Głównymi cechami przemawiającymi za stosowaniem kosmetyków mineralnych jest ich naturalny skład oraz pozytywne oddziaływanie na skórę, m.in. nie zatykają porów, są tolerowane przez alergików, nie zawierają wypełniaczy, mają właściwości pielęgnacyjne.

O autorce

Od kilku lat fascynuję się tematem naturalnych kosmetyków mineralnych. Rynek przesycony jest produktami, które pomimo zapewnień producenta niekoniecznie są zdrowe dla naszej skóry. W swoich artykułach przybliżam Wam zalety kosmetyków mineralnych i zachęcam do ich stosowania.

Pozdrawiam,

Natalia Stachura