28 oszczędnych pomysłów DIY na przechowywanie w słoiku masonowym

Wszystkie te DIY mason jar składowi pomysły są trafne jeżeli ty jesteś przyglądający dla niektóre oszczędnych ale praktycznych pomysłów przechować twój dzienne zaopatrzenie!

1. Przechowywanie witamin w słoikach Mason

Zmienia twój kuchenną półkę w rocznika pharma kącik z ten ciekawym i inspirującym DIY mason jar składowym pomysłem.

2. Przechowywanie posiłków w słoiku masonowym

Od śniadań typu grab-and-go do smoothies typu shake-and-serve, słoiki masonowe są uniwersalnymi i przenośnymi pojemnikami, które zapewnią, że zdrowie jest zawsze twoim najważniejszym priorytetem. Oto pomysł na inspirację.

3. Stacja kawowa Przechowywanie słoików masona

Jeśli zdarzy Ci się mieć drewnianą tacę i kilka słoików mason do Państwa dyspozycji. zrobić wziąć wskazówkę z tego DIY do mody małą stację kawy, która jest js super łatwe do podjęcia na zewnątrz na szybkie cappuccino.

4. Przyciski do przechowywania z Mason Jars

Mniejsze słoiki Mason są idealne gniazda do organizowania stosy przycisków na podstawie koloru. W ten sposób nie będziesz czuła się zniechęcona za każdym razem, gdy zdecydujesz się coś uszyć. Oto pomysł.

5. Przechowywanie markerów

Dodanie niebieskiej farby do przezroczystych szklanych słoików tworzy mistyczny efekt, sprawiając, że stają się one kilkakrotnie bardziej fantazyjne, co jest szczególnie korzystne przy wręczaniu ich w prezencie. Oto DIY dla inspiracji.

6. Słoiki Mason Craft Storage

Pokaż swoją miłość do słoików masona i organizacji z tym shabby chic, dwupoziomowym drewnianym pojemnikiem. DIY jest tutaj.

7. Mason Jar Przechowywanie szczoteczek do zębów

Przechowywanie wielu szczoteczek do zębów w jednym pojemniku prowadzi do rażącego błędu, jakim jest podnoszenie czyjejś szczoteczki, dlatego ten DIY uchwyt na słoiki z pokrywką z drutu jest najlepszym rozwiązaniem.

8. Paint Dipped Mason Jar Utensil Storage

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dla tego uroczego slated wygląd, rozważyć slathering słoik mason pół przez z farbą tablicową. Następnie napisz kredą przedmiot, który chcesz przechowywać i umieść go na półce. Tutaj jest pełny DIY.

9. Przechowywanie chusteczek do czyszczenia kuchni

Trzymaj swoje domowe chusteczki do czyszczenia kuchni przechowywane w sposób bezproblemowy i łatwy do osiągnięcia z mason jar przechowywania. Tutaj jest DIY.

10. Magazyn na przyprawy w słoiku masonowym

Ten przyprawy organizator DIY jest wielki springtime przedsięwzięcie podejmować który jest pewny opuszczać ciebie w uśmiechach każdy czas ty iść w kuchnię.

11. Przechowywanie srebrnych sztućców

Ten przenośny pojemnik na przybory kuchenne przy użyciu słoików masońskich do przechowywania przynosi radość do stołu piknikowego i ułatwia przejście na zewnątrz na mealtimes. DIY jest tutaj.

12. Przechowywanie wykałaczek w słoiku

Ten kompaktowy dozownik do wykałaczek to uroczy dodatek do kuchennego blatu. Możesz go upiększyć piękną kokardą lub farbą. Oto DIY.

13. DIY słoik po masonie do przechowywania makijażu

Zachowaj integralność swoich najlepszych pędzli do makijażu, przechowując je w słoikach w sprayu pomalowanych na metaliczne kolory. Efekt końcowy z pewnością doda blasku twojej próżności.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

14. Słoik masonowy do przechowywania w łazience

Ułóż swoje przybory toaletowe w indywidualnych słoikach, aby uniknąć bałaganu pod prysznicem i związanego z nim porannego kłopotu. To DIY jest rozsądnym wyborem dla dużych rodzin, które dzielą łazienkę lub dwie.

15. Słoiki Mason w kuchni do przechowywania

Słoiki Mason pomalowane w kolorach jesieni robią dramatyczną różnicę odświeżając blat kuchenny natychmiast, jednocześnie pozwalając na lepsze wykorzystanie przestrzeni.

16. DIY Słoik Mason z poduszeczkami na szpilki

Słoiki Mason z poduszkami szpilkowymi są jak tapicerowane opcje przechowywania, które mają idealną teksturę, aby przejść z materiałami do szycia i małymi przedmiotami rzemieślniczymi.

17. Słoik do przechowywania polskiego lakieru do paznokci

Jeśli masz pewien kolor paznokci, który jest twój mainstay na cały tydzień i kilka innych, które są przeznaczone tylko na specjalne dni, to słoik mason przechowywania DIY pomoże Ci zorganizować je w kolejności priorytetów.

18. Dozowniki do chusteczek higienicznych w słoiku masonowym

Połącz plastyczność mod podge z funkcją przechowywania słoików masońskich i masz siebie poręczny dozownik chusteczek, który działa jak urok.

19. Słoik Mason do przechowywania przypraw

Jeśli chodzi o przechowywanie przypraw, warto wrócić do podstaw. Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się więcej.

20. Magazyn na pączki do czyszczenia uszu

Srebrny liść zwykłego słoika masońskiego nada mu modny wygląd i sprawi, że stanie się efektownym dodatkiem do Twojej łazienkowej półki. Oto DIY.

21. Powrót do szkoły Przechowywanie słoików masona

Garść tych malowanych i przygnębionych słoikowych pojemników na długopisy to wspaniały dowód uznania na Dzień Nauczyciela. Oto tutorial.

22. Pojemnik na babeczki

Słoik z szerokim otworem to idealne miejsce do przechowywania babeczek w taki sposób, aby zachowały swój delikatny kształt. Oto DIY, abyś mógł zacząć.

23. Przechowuj zapałki w słoiku Mason

Pokrywa z papieru ściernego i słoik pełen zapałek - czyż nie jest to świetny pomysł na pudełko zapałek! Zainspiruj się tutaj.

24. Przechowywanie sznurka w słoiku Mason

Przechowywanie szpagatu piekarskiego nie jest łatwe. Ten DIY sugeruje przechowywanie ich w słoiku mason z wyciętymi pokrywkami i przewlekanie sznurka przez wycięcie dla łatwego dostępu.

25. Wiszący schowek na słoiki masona

Wisząca spiżarnia to sprytny sposób na uchronienie smakowitych kąsków przed małymi paluszkami. Stwórz taką, używając słoików masońskich i niewielkiej pomocy z Twojej skrzynki z narzędziami. Oto DIY.

26. Przechowywanie przekąsek w słoiku masonowym

Przyklej pokrywkę słoika masońskiego do dzióbka plastikowej puszki po soku, aby uzyskać ładny, przenośny pojemnik na przekąski, który dozuje się bez wysiłku. Oto pełne DIY.

27. DIY pod szafką słoik masona do przechowywania w kuchni

Zmaksymalizuj przestrzeń pod szafkami kuchennymi, używając listwy magnetycznej jako półki i słoików mason do przechowywania. Oto inspiracja.

28. Pomalowany tablicą kredową słoik masona do przechowywania ołówków

Szukasz świeżej dawki motywacji do odrabiania lekcji każdego dnia? Zastanów się nad wykonaniem tej ozdobionej tablicą kredową wiązki słoików do przechowywania przyborów piśmienniczych. Instrukcje znajdziesz tutaj.

Wszystkie te DIY mason jar składowi pomysły mogą łatwo wykonywać z twój dzieciakami zbyt przynosić niektóre zabawę w twój dziennej rodzinnej rutynie!

Powiązane artykuły

Kosmetyki naturalne

Coraz więcej kobiet sięga po kosmetyki naturalne. Z pewnością jest to związane z ich niezwykłymi właściwościami - pielęgnują ciało, są zdrowe i bezpieczne dla naszego organizamu. Z roku na rok rośnie liczba fanów kosmetyków mineralnych i trend ten z pewnością wciąż będzie się utrzymywać.

Kosmetyki idealne dla alergików

Poprzez wyeliminowane ze składu kosmetyków mineralnych sztucznych składników zapachowych i barwiących są one zupełnie bezpieczne dla alergików. Rzesze osób borykająych się z  podrażnieniami skóry i alergiami sięga po kosmetyki mineralne.

Kosmetyki bez parabenów

Jak wiemy stosowane w tradycyjnych kosmetykach parabeny mają negatywny wpływ na nasz organizm - mogą powodować raka, zaburzać pracę układu odpornościowego, prowadzić do alergii i podrażnień skórnych. W związku z tym lepiej unikać tych składników.

Odkryj zalety kosmetyków mineralnych

Głównymi cechami przemawiającymi za stosowaniem kosmetyków mineralnych jest ich naturalny skład oraz pozytywne oddziaływanie na skórę, m.in. nie zatykają porów, są tolerowane przez alergików, nie zawierają wypełniaczy, mają właściwości pielęgnacyjne.

O autorce

Od kilku lat fascynuję się tematem naturalnych kosmetyków mineralnych. Rynek przesycony jest produktami, które pomimo zapewnień producenta niekoniecznie są zdrowe dla naszej skóry. W swoich artykułach przybliżam Wam zalety kosmetyków mineralnych i zachęcam do ich stosowania.

Pozdrawiam,

Natalia Stachura