Yes Way, Rosé - recenzja lakieru do paznokci Miss Frankie

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Czy można powiedzieć, że ostatnio bardzo lubię różowe lakiery do paznokci? Ostatnio noszę różne odcienie różu na paznokciach, od pastelowych różów, neonowych różów, jasnych różów, nagich różów i wszystkiego pomiędzy!

Kontynuuję więc moją obecną obsesję na punkcie ładnych różowych paznokci z Yes Way, Rosé od Miss Frankie.

Wszystkie lakiery do paznokci Miss Frankie są wolne od okrucieństwa, wegańskie i 10-Free. Recenzowałam już kilka ich lakierów do paznokci, w tym I Prefer Champagne, Hello Lover i Did You Say Prosecco?

Yes Way, Rosé - Miss Frankie

Kolor: Yes Way, Rosè jest opisywany jako kremowy, delikatny róż z białymi tonami.

Cena: 22 AUD lub 14,90 USD

Formuła: Pierwsza warstwa jest dość przezroczysta, ale staje się nieprzezroczysta po 2 warstwach. Nałożyłam 3 warstwy Yes Way, Rosé, aby uzyskać pełne krycie i upewnić się, że pokryłam linię paznokci. Ładna, gładka i równomierna aplikacja. Nie strzępi się. Brak pociągnięć pędzlem.

Test trwałości: 3 dni bez odprysków.

Uwagi: To bardzo ładny różowy lakier do paznokci! Na początku martwiłam się, gdy pierwsza warstwa okazała się bardzo jasna, ale łatwo jest uzyskać pełne krycie. Możliwe, że wystarczą mi dwie warstwy.

Nałożyłam Yes Way, Rosé z Miss Frankie's Bond With Me Base Coat i Make Me Shine Top Coat i okazało się, że lakier potrzebuje trochę czasu, aby całkowicie wyschnąć. Nie wiem, czy to wina top coatu, czy samego koloru lakieru. Ale warto o tym pamiętać.

Wszystkie lakiery do paznokci Miss Frankiesą wolne od okrucieństwa, wegańskie, wolne od 10, oddychające i wyprodukowane w Australii.

10-Free
oznacza, że lakiery Miss Frankie są wolne od: formaldehydu, żywicy tozyloamidowo-formaldehydowej, toluenu, ftalanu dibutylu (DBP), kamfory, tozyloamidu etylu, ksylenu, parabenów, substancji zapachowych, składników pochodzenia zwierzęcego

Składniki: Octan butylu 123-86-4 Octan etylu 141-78-6 Nitroceluloza 9004-70-0 Cytrynian acetylo-tributylu 77-90-7 Kopolimer kwasu adypinowego/glikolu neopentylowego/wodorku trimelitowego 28407-73-0 Alkohol izopropylowy 67-63-0 Polimetakrylan etylu 9003-42-3 197098-43-4 Bentonit stealkonium 130501-87-0 Izomaślan octanu sacharozy 126-13-6 Etokrylen 5232-99-5 Krzemionka 7631-86-9 Alkohol diacetonowy 123-42-2 Alkohol n-butylowy 71-36-3 Dibenzoesan trimetylopentanodiylu 68052-23-3 Kwas fosforowy 7664-38-2 Dimetikon 63148-62-9 Trimetylokrzemian 56275-01-5 Politereftalan etylenu 25038-59-9 Borokrzemian glinowo-wapniowy 65997-17-3 Mika 12003-38-2

Gdzie kupić? Online na missfrankie.com.au

PR czy zakupiony? W pełni ujawniając, Miss Frankie wysłała mi swój lakier do paznokci do wypróbowania. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji ani nie otrzymałam żadnej innej rekompensaty. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje.

Powiązane artykuły

Kosmetyki naturalne

Coraz więcej kobiet sięga po kosmetyki naturalne. Z pewnością jest to związane z ich niezwykłymi właściwościami - pielęgnują ciało, są zdrowe i bezpieczne dla naszego organizamu. Z roku na rok rośnie liczba fanów kosmetyków mineralnych i trend ten z pewnością wciąż będzie się utrzymywać.

Kosmetyki idealne dla alergików

Poprzez wyeliminowane ze składu kosmetyków mineralnych sztucznych składników zapachowych i barwiących są one zupełnie bezpieczne dla alergików. Rzesze osób borykająych się z  podrażnieniami skóry i alergiami sięga po kosmetyki mineralne.

Kosmetyki bez parabenów

Jak wiemy stosowane w tradycyjnych kosmetykach parabeny mają negatywny wpływ na nasz organizm - mogą powodować raka, zaburzać pracę układu odpornościowego, prowadzić do alergii i podrażnień skórnych. W związku z tym lepiej unikać tych składników.

Odkryj zalety kosmetyków mineralnych

Głównymi cechami przemawiającymi za stosowaniem kosmetyków mineralnych jest ich naturalny skład oraz pozytywne oddziaływanie na skórę, m.in. nie zatykają porów, są tolerowane przez alergików, nie zawierają wypełniaczy, mają właściwości pielęgnacyjne.

O autorce

Od kilku lat fascynuję się tematem naturalnych kosmetyków mineralnych. Rynek przesycony jest produktami, które pomimo zapewnień producenta niekoniecznie są zdrowe dla naszej skóry. W swoich artykułach przybliżam Wam zalety kosmetyków mineralnych i zachęcam do ich stosowania.

Pozdrawiam,

Natalia Stachura