786 Cosmetics Vegan, Cruelty-Free, Halal Nail Polish Review - Isfahan

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

W tym tygodniu wypróbowuję zupełnie nową dla mnie wegańską markę lakierów do paznokci, 786 Cosmetics!

O lakierach do paznokci 786

Wszystkie lakiery do paznokci 786 Cosmetics są

  • wolne od okrucieństwa; nie testowane na zwierzętach
  • 100% wegańskie; nie zawierają składników ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego
  • 11-Free; nie zawierają 11 powszechnie występujących toksycznych substancji chemicznych
  • Halal; nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego ani zakazanego alkoholu, a lakiery 786 są przepuszczalne dla wody, co oznacza, że można je nosić podczas wudu.
  • Wyprodukowano w USA

"Kolory lakierów do paznokci 786 Cosmetics są inspirowane miastami na całym świecie. Od Granady w Hiszpanii po Kair w Egipcie; znajdziesz lakiery do paznokci inspirowane otaczającym nas pięknem". - 786

Isfahan - 786 Cosmetics

W tym tygodniu testuję i mam na sobie Isfahan od 786.

Kolor: Isfahan opisywany jest jako delikatny fioletowy krem.

Cena: 12,95 USD na 786cosmetics.com

Formuła: Pełne krycie po nałożeniu jednej warstwy. Na zdjęciu powyżej nałożyłam dwie warstwy lakieru Isfahan, aby uzyskać bardziej wyrazisty kolor. Lakier łatwo się nakłada i nie pozostawia smug. Wysycha z ładnym błyszczącym wykończeniem.

Test trwałości: 4-5 dni bez odprysków.

Uwagi: Fioletowy kolor jest absolutnie piękny i na początku byłam sceptyczna, ponieważ 786 to pierwsza (i jedyna) formuła lakieru do paznokci Halal, którą wypróbowałam wcześniej. Więc martwiłem się, ponieważ nie używają alkoholu w formule, że aplikacja nie będzie tak gładka lub lakier nie będzie trwał tak długo, ale formuła 786 Halal była bardzo imponująca, lepsza niż większość konwencjonalnych lakierów do paznokci!

Nakładają się jak marzenie i utrzymują się dłużej niż inne lakiery do paznokci w mojej skrytce. Zdecydowanie polecam formułę 786 dla każdego!

Składniki: Octan butylu, octan etylu, nitroceluloza, kopolimer kwasu adypinowego i bezwodnika kwasu neopentyloglikorymelowego, octan tribu:y1 Citrate, Isopropyl Alcohol, Polyethylmethacrylate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Stearalkonium Bentonite, Diacetone Alcohol, Silica, Benzophenone-1, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Dimethicone, Trimethylsiloxysili-cate, N-Butyl Alcohol, Phosphoric Acid, Może zawierać: Mica, Bis(Glycidoxyphenyl)Propane/ Bisaminomethylnorbornane Copolymer, Aluminum Hydroxide, Tin Oxide, Titanium Dioxide/CI 77891,Ferric Ammonium Ferrocyanide/CI 77510,Iron Oxide/CI 77499, Black Iron Oxide/CI 77499,Red Iron Oxide/CI 77499, Ultramarines/CI 77007, Aluminium Powder/CI 77000, DC Violet 2/CI 60730, Red 28/CI 45410, Yellow 5 Lake/CI 19140, Red 34 Lake/CI 15880, Red 6 Lake/CI 15850, Red 7 Lake/CI 15850.

Gdzie kupić? Na stronie 786 Cosmetics lub Amazon.

PR czy zakupione? W pełni ujawniając, 786 Cosmetics wysłało mi swój lakier do paznokci do wypróbowania. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji ani nie otrzymałam żadnej innej rekompensaty. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje.


Powiązane artykuły

Kosmetyki naturalne

Coraz więcej kobiet sięga po kosmetyki naturalne. Z pewnością jest to związane z ich niezwykłymi właściwościami - pielęgnują ciało, są zdrowe i bezpieczne dla naszego organizamu. Z roku na rok rośnie liczba fanów kosmetyków mineralnych i trend ten z pewnością wciąż będzie się utrzymywać.

Kosmetyki idealne dla alergików

Poprzez wyeliminowane ze składu kosmetyków mineralnych sztucznych składników zapachowych i barwiących są one zupełnie bezpieczne dla alergików. Rzesze osób borykająych się z  podrażnieniami skóry i alergiami sięga po kosmetyki mineralne.

Kosmetyki bez parabenów

Jak wiemy stosowane w tradycyjnych kosmetykach parabeny mają negatywny wpływ na nasz organizm - mogą powodować raka, zaburzać pracę układu odpornościowego, prowadzić do alergii i podrażnień skórnych. W związku z tym lepiej unikać tych składników.

Odkryj zalety kosmetyków mineralnych

Głównymi cechami przemawiającymi za stosowaniem kosmetyków mineralnych jest ich naturalny skład oraz pozytywne oddziaływanie na skórę, m.in. nie zatykają porów, są tolerowane przez alergików, nie zawierają wypełniaczy, mają właściwości pielęgnacyjne.

O autorce

Od kilku lat fascynuję się tematem naturalnych kosmetyków mineralnych. Rynek przesycony jest produktami, które pomimo zapewnień producenta niekoniecznie są zdrowe dla naszej skóry. W swoich artykułach przybliżam Wam zalety kosmetyków mineralnych i zachęcam do ich stosowania.

Pozdrawiam,

Natalia Stachura