100 Cruelty-Free & Vegan Gift Ideas For Her

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić niewielką prowizję.

Miałam zamiar stworzyć osobny wegański przewodnik po prezentach dla każdej kategorii, ale pomyślałam, że fajnie byłoby połączyć to wszystko i zawrzeć 100+ wegańskich pomysłów na prezenty dla Niej w jednym poście!

Ten wegański przewodnik po prezentach świątecznych ma pomóc ci wyciągnąć trochę inspiracji i pomysłów na to, co kupić swojemu partnerowi, siostrze, mamie, przyjacielowi, a nawet sobie! Bo wszyscy byliśmy dobrzy w tym roku, prawda? =)

Wszystkie 100+ produktów przedstawionych w tym poście są w 100% wegańskie, gdzie żadne zwierzęta nie zostały skrzywdzone! Oznacza to, że nie ma skóry, wełny, jedwabiu, kaszmiru, futra, a produkty spożywcze/pielęgnacyjne nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.


Dla Wegańskiej Fashionistki


Dla tego, kto zasługuje na rozpieszczanie


Dla tego, kto kocha technologię


Dla tego, kto kocha święta

Dla Wegańskiej Uzależnionej od Piękna


Dla tej, która kocha fitness


Dla tej, która uwielbia ciepło i przytulność


Dla osoby, która zawsze jest w ruchu


Dla obrońcy zwierząt!


Wegańskie prezenty


Gotowe na prezent!


Książki innych inspirujących wegańskich kobiet

Zastrzeżenie: Ten post zawiera linki afiliacyjne.

Powiązane artykuły

Kosmetyki naturalne

Coraz więcej kobiet sięga po kosmetyki naturalne. Z pewnością jest to związane z ich niezwykłymi właściwościami - pielęgnują ciało, są zdrowe i bezpieczne dla naszego organizamu. Z roku na rok rośnie liczba fanów kosmetyków mineralnych i trend ten z pewnością wciąż będzie się utrzymywać.

Kosmetyki idealne dla alergików

Poprzez wyeliminowane ze składu kosmetyków mineralnych sztucznych składników zapachowych i barwiących są one zupełnie bezpieczne dla alergików. Rzesze osób borykająych się z  podrażnieniami skóry i alergiami sięga po kosmetyki mineralne.

Kosmetyki bez parabenów

Jak wiemy stosowane w tradycyjnych kosmetykach parabeny mają negatywny wpływ na nasz organizm - mogą powodować raka, zaburzać pracę układu odpornościowego, prowadzić do alergii i podrażnień skórnych. W związku z tym lepiej unikać tych składników.

Odkryj zalety kosmetyków mineralnych

Głównymi cechami przemawiającymi za stosowaniem kosmetyków mineralnych jest ich naturalny skład oraz pozytywne oddziaływanie na skórę, m.in. nie zatykają porów, są tolerowane przez alergików, nie zawierają wypełniaczy, mają właściwości pielęgnacyjne.

O autorce

Od kilku lat fascynuję się tematem naturalnych kosmetyków mineralnych. Rynek przesycony jest produktami, które pomimo zapewnień producenta niekoniecznie są zdrowe dla naszej skóry. W swoich artykułach przybliżam Wam zalety kosmetyków mineralnych i zachęcam do ich stosowania.

Pozdrawiam,

Natalia Stachura